Twój sen jest niespokojny? Chrapiesz? Budzisz się często i gwałtownie? Jesteś niewyspany i zmęczony?

Nie bagatelizuj objawów! To może być bezdech senny!

Skorzystaj z diagnostyki bezdechu sennego i kompleksowego leczenia specjalistycznego w PZU Zdrowie Villa Metro w Warszawie przy ul. Puławskiej 145. Badanie bezdechu nocnego za pomocą aparatu jest bezbolesne i szybkie. Urządzenie jest rejestratorem sygnałów fizjologicznych, które służy do zdiagnozowania zaburzeń snu w warunkach domowych, bez udziału w badaniu personelu medycznego i pobytu w szpitalu. Do wykonania badania nie ma żadnych przeciwwskazań. Jest ono całkowicie bezpieczne i może być powtarzane wielokrotnie.

Wskazania do badania: ból głowy i uczucie zmęczenia, senność podczas dnia, nadmierna drażliwość i nerwowość, chrapanie, niespokojny przerywany sen, nagłe wybudzenie ze snu, problemy z zaśnięciem po przebudzeniu z powodu lęku, nadmierna potliwość w nocy, potrzeba częstego oddawania moczu w nocy.

Nieleczony bezdech senny może zwiększyć ryzyko wystąpienia długotrwałych powikłań: nadciśnienia tętnicznego, zawału serca, cukrzycy typu 2, choroby wieńcowej, zaburzeń rytmu serca, udaru mózgu.

Już dziś zadbaj o zdrowy i komfortowy sen.